Haber

Ortalığı karıştırdılar! Sefo ve Çakal’ın bir mekanda yumruklu kavga ettiği iddia edildi!

Yeni nesil rap dünyasının en çok dinlenen iki ismi Sefo ve Çakal, dün akşam bir partide buluştu. İkilinin aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştığı ve kavga ettikleri iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hakan Kanburoğlu’nun paylaştığı görüntülerde büyük bir olayın görülmesinin ardından ilk açıklama Sefo’dan geldi!

Kaynak:https://twitter.com/hakancaiyorumlar/s…

Rap dünyası Sefo ve Çakal arasındaki gerilimi konuşuyor!

İkilinin ortası bir süredir açıktı. Olayı bilmeyenler için kısa bir özet vereceğiz.

TikTok canlı yayınında Çakal, Sefo’nun “Stüdyoma kimse giremez” açıklamasına “Ben o stüdyoya gideceğim, yapımcısıyla birlikte onu boynundan tutacağım ve canlı yayın başlatacağım” diyerek yanıt verdi.

Sefo, Araba adlı şarkısında Çakal’ın bu sözlerine alay ederek yanıt veriyor.

Ama gerçeğe baktığımızda bu gerilimin geçmişi geçtiğimiz Ocak ayına kadar uzanıyor. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödül alan Sefo, Çakal’ın “Affettiğim şarkı Mahvolduğum şarkıma benziyor” iddiasının ardından aldığı ödülle büyüklüğünü gösterdi.

Daha sonra Çakal’ın fotoğrafını çekti ve hikayesinde ‘Ben aptaldım’ diye yazdı. Bunu şu başlıkla paylaştı: ”Affetim’i’ Mahvoldum’la karşılaştıracak kadar aptaldım. Zaten olaylar bundan sonra başlamıştı.

Biraz da dün geceden bahsedelim… Teze göre Sefo ve Çakal, dün gece bir parti mekanında buluştu. Önce sözlü başlayan tartışma daha sonra fiziki hale geldi.

Hakan Kanburoğlu’nun paylaşımında ortalığın kaos içinde olduğunu ve diğer müşterilerin sağa sola koşuşturduğunu görüyorsunuz!

Mekandan ayrılırken görülen Sefo, olayla ilgili açıklama yaptı. Özellikle muhabir ‘Yumruklu kavga mı oldu?’ diye sorduğunda. Soruyu sorduğunda yüzünü gösterip ‘Benim bir sorunum yok’ demesi insanların kafasını karıştırdı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

kadirli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu